TÜRKİYE

İdealist olun

Bosch'ta girişimci düşünceyle sosyal sorumluluk daima beraber yürütülmüştür.

Özel sermayeli bir şirket olarak hisse senedi piyasalarından bağımsız hareket ediyoruz. Gönüllü bir vakıf olan Robert Bosch Stiftung sayesinde karlarımız toplumun, çevrenin ve gelecek nesillerin sürdürülebilir ve uzun vadeli olarak faydalanabileceği şekilde kullanılmaktadır. "Yaşam için teknoloji" niteliğindeki yenilikçi ve geleceğe dönük teknolojiyi yaratıyoruz.

Dünyanın dört bir tarafında bulunan lokasyonlarımız sayesinde çalışanlarımızın yaşadığı her yerdeyiz. Bosch'ta, yerli doğal kaynakların dikkatli kullanılması gibi farklı kültürler arasındaki alışveriş ve saygılı etkileşim işin vazgeçilmez bir parçasıdır. Geliştirme sürecinden nihai ürüne kadar, hem insanlar hem de çevre için daima en iyi süreci ve ideal çözümü arıyoruz.

Çalışanlarımız, fikirleri gerçeğe dönüştürmemiz için önemli bir enerji kaynağı ve itici güçtür.

Çalışanlarımızın şirkette rahat olmalarını ve kendilerini evlerindeymiş gibi hissetmelerini istiyoruz, bu nedenle açık ve modern bir çalışma ortamında kişiye göre profesyonel gelişimi teşvik ediyoruz; bunu yaparken sağduyulu ve güvenilir olmak üzerine kurulu kurumsal kültürümüze ve belirttiğimiz hedeflerimize sadık kalıyoruz.

Bosch'tan başka ne bekleyebilirsiniz?

Teaser link icon