TÜRKİYE

Trendi belirleyin

Geleceğin bugünden başladığını düşünüyor musunuz? Biz düşünüyoruz. Şirket kurucumuz olan Robert Bosch'un yolundan giderek 125 yılı aşkın bir süredir geleceği faal olarak şekillendiriyoruz, gelecek nesiller için büyüleyici çözümler geliştiriyoruz.

Günümüzde akıllı telefonunuzdan "Yemek hazır" mesajını aldığınızda, bunu size ya evdeki sevgiliniz ya da mutfağınızdaki Bosch Series 8 fırınınız gönderiyordur.

2022 yılı itibariyle, dünya genelinde birbirine bağlı olan 14 milyar araç yaşamlarımızı kolaylaştıracak. Bizim için bu ulaşılamaz bir hayal değil. Mikromekanik sensörlerin küresel lideri olarak günümüzdeki teknolojik dönüşümü her gün şekillendiriyoruz. Her 30 dakikada bir, yeni bir patent başvurusunda bulunarak ne kadar yenilikçi ve keşifçi bir ruha sahip olduğumuzu kanıtlıyoruz.

Bosch, yeniliği gerçek anlamda ileri taşıyor. Örneğin, sizin kontrol etmek zorunda olmadığınız bir arabayı sürdüğünüzü hayal edin. Araştırmalarımız, mobil geleceğinizde "rahat" bir yaşam sürmenizi sağlamaya yardımcı oluyor. Günlük yaşamınızda yoğunluk yaşasanız bile buzdolabınızın sizinle birlikte "düşündüğünü" ve süt kalmadığında bunu size hatırlatacağını bilirseniz telaşa kapılmazsınız.

Bosch'ta bir hayalperest, mucit ve öncü olarak başından itibaren yeni trendlerin geliştirildiği bir platformun tam ortasındasınız.

Geleceğin sınırları yok ve Bosch'ta gelecek çok yakınınızda.

İlginizi çektik mi?

İş portalımıza göz atmaya ne dersiniz?

Teaser link icon