Neden Bosch?

Olmak istediğiniz yeri seçin

Nasıl çalışacağınızı en iyi siz bilirsiniz. Bunun için ihtiyacınız olan koşulları sağlıyoruz.

Olmak istediğiniz yeri seçin

Çalışma ortamınızın işinizin kalitesini nasıl etkileyebileceğini hiç deneyimlediniz mi? Tam anlamıyla rahat hissettiğiniz bir yerde çalışmak sizce de en iyi sonuçlara ulaşmanızı sağlamaz mı?

İnovasyonun ilham veren çalışma arkadaşları ve çeşitliliğin sağlandığı geniş bir alan ile gerçekleşeceğine inanıyoruz. Siz de, şirketimizin büyüklüğü, çok uluslu olmamız, farklı iş kollarımız ve gelişmiş ekipmanlarımız sayesinde kendinize en uygun çalışma ortamını bulacaksınız.

Sizin için neyin doğru olduğunu keşfetme imkanı sunuyoruz. Canlı ve deneyime dayalı bir start-up ruhuna dahil olabilir ya da sağlam ve köklü bir kurumsal yapı içerisinde kendinize bir yer edinebilirsiniz. Nesnelerin interneti veya mobilite çözümlerine ilişkin yeni teknolojiler üzerine çalışarak merakınızı giderebilir, yeni ve yaratıcı pazarlama stratejileri geliştirerek güçlü yönlerinizi gösterebilir veya insan kaynakları alanında yeni nesil yetenekleri şirketimize kazandırmak için çalışabilirsiniz.

Sizinle uzun vadeli bir iş ilişkisi kurmayı istiyoruz. Bu sebeple, öncelikle size adil ve şeffaf bir ücret teklif ediyor ve emekli olduğunuz zamana kadar finansal açıdan size destek olmaya özen gösteriyoruz.

Bir adım atın, aramıza katılın ve 60 ülkede 400.000’in üzerinde iş ortağımız gibi siz de dünya çapında bir firma olarak size sunduğumuz olanakları deneyimleyin.

Olmak istediğiniz yeri seçin

kurumsal bir firma veya start-up ruhu

Bosch yeni start-up’lar ya da köklü kurumsal yapısı içerisinde 4 iş kolunda 20’den fazla fonksiyonel alan sunuyor.

global veya yerel

yaklaşık 60 ülkedeki 440 civarında iştirak ve bölgesel şirket

çeşitliliğin renklerinden oluşan ekipler

farklı becerilere sahip farklı kuşaklardan 150’nin üzerinde milletten çalışan Bosch’ta geleceğin teknolojilerini üretiyor.

Bosch ile yurt dışı deneyimi

Bir Bosch çalışanı olarak başka bir ülkeye taşınırken yalnız kalmazsınız. Gelin size görevlendirmeniz öncesinde, esnasında ve sonrasında nasıl destek verdiğimizi gösterelim. Destek sistemimiz:

Gitmeden önce

Yurtdışında kalışınızla ilgili şartları ve tüm organizasyonel konuları sizinle görüşüyor ve gittiğiniz ülkeyi tanımak için gerçekleştirilecek olan keşif gezisi hakkında fikir sahibi olmanızı sağlıyoruz. Dil kursları, kültürlerarası eğitim ve tanıtım seminerleri alışma sürecenizi hızlandıracaktır. Ayrıca, sizinle beraber ailenizin de taşınmasına yardımcı oluyoruz.

Kalışınız boyunca

Deneyimli bir yöneticimiz kalışınız boyunca mentorunuz olarak size birçok konuda destek olacak. Ayrıca farklı kurslar ve atölyeler ile bulunduğunuz yere en hızlı şekilde entegre olmanıza yardımcı oluyoruz. Kurumsal kültürümüzü dünya çapında her lokasyonumuzda deneyimliyoruz, bu sayede gittiğiniz ülke neresi olursa olsun kendinizi evinizde gibi hissedeceğinize emin olabilirsiniz.

Dönüşünüz sonrasında

Ülkenize geri döndüğünüzde yine aynı şekilde sizi ve ailenizi destekliyoruz. Örneğin alışma sürecinizi hızlandırmak için sizlere entegrasyonu güçlendirme seminerleriyle destek oluyoruz. Mentorunuz da aynı zamanda bu aşamada size yardımcı olmaktan memnuniyet duyacaktır.

Bosch'ta kariyer

Çalışma alanları

Fikirlerinizi yararlı teknolojilere dönüştürün. Mobilite çözümlerinden, sanayi teknolojilerine; dayanıklı tüketim ürünlerinden, enerji ve bina teknolojilerine farklı birçok alanda global çapta yaşam kalitesini arttırma şansına sahip olursunuz.

Bunu paylaş: