Neden Bosch?

Geleceği şekillendirin

Gelecek bizlere bir çok fırsat sunuyor. Onlardan faydalanan kişiler arasında olun.

Geleceği şekillendirin

En yeni global trendleri, teknolojik gelişmeleri takip etme konusunda tutkulu musunuz? Nesnelerin İnterneti ve Yapay Zeka iş hayatına entegre olmak üzereyken bir sonraki adımın ne olacağını mı düşünüyorsunuz?

Bizimle birlikte geleceğe dönük fikirlerinizi gerçeğe dönüştürmekten yalnızca bir adım uzaktasınız: 130 yılı aşkın bir süredir geleceğin teknolojileri üzerine çalışıyoruz.

Çalışanlarımıza geleceği şekillendirme konusunda aktif rol alma fırsatı sunuyoruz ve onlar sayesinde hepimizi heyecanlandıran pek çok alanda karşılaşılan problemleri birlikte ortadan kaldırıyoruz. Dijitalleşme gibi global gelişmeler, yaşam için yeni teknolojileri ve çözümleri bir potansiyel olarak sunan ve büyümekte olan endüstrilere yön veriyor.

Etkimiz ve yaratıcılığımız; çok çeşitli yetenekleri ve düşünceleri barındıran global ağımızın yanı sıra ekonomik bağımsızlığımızın da üstüne kuruludur. Dünyanın dört bir yanında çalışan uzmanlarımız ve liderlerimizden ilham alma şansı elde edebilir ve geleceğe yönelik vizyonunuzu ve düşüncelerinizi şekillendirebilirsiniz.

Yarının dünyasını şekillendirin

2020

yılından itibaren araçların otoyollarda kendi kendini sürebilmesi yani otonom sürüş için dünya çapında 2.500 mühendis, sürücü destek sisteminin geliştirilmesi üzerine çalışıyor.

Bunu paylaş: