Neden Bosch?

Farklı fırsatları keşfedin

Kariyerinizde yön değiştirebilirsiniz. Her yeni fırsatta ve değişiklikte yanınızdayız.

Farklı fırsatları keşfedin

Size yeni bir dünyanın kapılarını açan bir yolculuğa hiç çıktınız mı? Yaratıcı fikirler için ilham kaynağı olan, hayata farklı pencereden bakmanıza sebep olan bir yolculuk…

Neden bulunduğunuz konumunu değiştirip, yeni tecrübeler kazanmayasınız? Örneğin; Controlling departmanından, Ar-Ge’ye ya da İnsan Kaynakları’na geçiş yaparak bu değişimi sağlamaya ne dersiniz? Proje yöneticiliğinden departman yöneticiliğine geçiş de başka bir seçenek olabilir. Ya da yaklaşık 60 ülkede Bosch’u temsil eden 440 iştirak ve bölgesel şirketlerimizden birinde yurt dışı deneyimi kazanmak nasıl olurdu? Gelişim için potansiyelinize sınır koymayın. Farklı deneyimler kazanmak, yeni çalışma alanlarımızı tanımak, sorumluluklar almak ya da farklı lokasyonlar görmek istediğinizde bizimle paylaşım, birlikte planlayalım.

Pozisyonunuzu ve çalışma alanınızı değiştirme imkanları ile yaşam boyu öğrenme ilkesini aktif olarak destekliyoruz. Düzenli performans görüşmeleri ve değerlendirme toplantıları ile bir sonraki kariyer adımınızı planlarken, bu yönde kişisel ve mesleki hedefler de belirlemenize yardımcı oluyoruz. Sürekli öğrenme kişisel ilgi alanlarınızı geliştirebilmek de demektir. Bu sebeple dil eğitimi, spor, kültür alanlarında veya sağlıklı yaşam konularında da kendinizi geliştirebileceğiniz çeşitli imkanlar sunuyoruz.

Farklı fırsatları keşfedin

200 milyon euro

Bosch her yıl çalışanlarının mesleki ve kişisel yetkinliklerin gelişimi için yatırım yapıyor.

Kişisel gelişim

Dünya asla yerinde durmaz. Yarının dünyasına ve zorluklarına birlikte hazırlanırken yeteneklerinizi ve güçlü yönlerinizi geliştirmeniz konusunda size alan tanıyoruz.

Kariyerinizi oluşturun

Kendi bireysel kariyer hedeflerinizi belirleyebilmeniz için de size destek olacak ve sizi yönlendirecek bir çok platform sunuyoruz. Örneğin; Hedef ve Performans Diyaloğu, Kariyer ve Gelişim Diyaloğu veya Yetenek ve Çalışan Değerlendirmesi gibi platformlarımızla kariyeriniz boyunca sizin yanınızda olacak ve geleceğinizi sizinle birlikte planlayacağız.

Yetkinliğiniz, kişiliğiniz ve bağlılığınızla bizi etkileyerek kendinize uzmanlığa giden bir kariyer yolu çizebilir ya da proje veya alan yöneticiliği gibi sorumluluklar üstlenebilirsiniz. Yaptıklarımızı «yaşam için teknoloji» haline getiren ve müşterilerimizde heyecan uyandıran sizin uzmanlığınız, bağlılığınız ve tecrübelerinizdir.

Kendi kariyer yolunuzu çizerken Bosch’un size sunduğu farklı fırsatları da deneyimleyin.

Kariyerinizi bizimle birlikte planlayın

Hedef ve Performans Diyaloğu

Hedef ve Performans Diyaloğu

Hedef ve Performans Diyaloğu

Yılda bir kez, görevlerinizi ve projelerinizi yöneticinizle birlikte inceleyeceksiniz. Gerçekleştirdiğiniz hedefleri değerlendirecek ve önümüzdeki yılın rotasını belirleyeceksiniz. Performansınız ve güçlü yönleriniz hakkında geribildirim alacaksınız.

Hedef belirleme görüşmesi sırasında, gelecek hedefleriniz hakkında konuşarak bu hedefleri gerçekleştirmenize yardımcı olacak aksiyonları tanımlayacaksınız. Hedefler yıl sonu gelmeden değişirse, yıl boyunca yapabileceğiniz görüşmelerle bunları güncelleyebileceksiniz.

Hedef ve Performans Diyaloğu
Kariyer ve Gelişim Diyaloğu

Kariyer ve Gelişim Diyaloğu

Kariyer ve Gelişim Diyaloğu

Kariyer ve Gelişim Diyalogu sırasında gelecek üç yıla ait hedeflerinizi anlatarak yönetici ve İK iş ortağınızla bunların nasıl gerçekleşebileceğini konuşacaksınız. Bu görüşme, kendi hedeflerinizin ve öz-değerlendirmenizin yöneticiniz ve İK İş Ortağınızın sundukları ve yorumları ile ne kadar örtüştüğünü belirlemeye yöneliktir. Kariyer gelişimi için hedefler, güçlü yönler ve fırsatlar üzerinde beraber düşünerek, bu fırsatları değerlendirmek için en uygun aksiyonlar tespit edilir.

Kariyer ve Gelişim Diyaloğu
Yetkinlik Yönetimi

Yetkinlik Yönetimi

Yetkinlik Yönetimi

Yetkinlik Yönetimi; mesleki ve metodolojik yetkinliklerin belirlenerek geliştirilmesi ve gereken yetkinliklerin doğru yerde doğru zamanda kullanılabilmesi için sistematik olarak yönetilen bir süreçtir. Yöneticiniz organizasyonel biriminizde hangi yetkinliklerin geliştirilmesi gerektiğini belirler.

Yetkinlik Yönetimi
Yetenek ve Çalışan Değerlendirmesi

Yetenek ve Çalışan Değerlendirmesi

Yetenek ve Çalışan Değerlendirmesi

Yetenek ve Çalışan Değerlendirmesi, yöneticiniz ve İK İş Ortağınız ile birlikte her yıl gerçekleştirilmektedir. Bu değerlendirmede, kişisel ve mesleki gelişim potansiyeliniz, hedefleriniz ve girişimleriniz değerlendirilir. Bu sayede, hem uzmanlarımızın ve yöneticilerimizin beklentilerini karşılamak hem de tüm çalışanlarımıza yönelik daha fazla mesleki gelişim fırsatı sağlamak için her zaman elimizden gelenin en iyisini yaptığımıza emin olabilirsiniz.

Yetenek ve Çalışan Değerlendirmesi

Bunu paylaş: