Neden Bosch?

İş-Yaşam dengenizi tasarlayın

İşinizi yaşam biçiminize uygun şekilde düzenleyebilmeniz için size bireysel olarak destek oluyoruz.

İş-Yaşam dengenizi tasarlayın

Hiç şarj edilmeden çalışan bir cep telefonu gördünüz mü? Biz de öyle. Aynı şekilde, odağı sadece çalışmak olan kişilerin de sonsuz başarı gösterebildiklerini hiç görmedik.

Hayatın sadece çalışmaktan ibaret olmadığının farkındayız. İşiniz ve özel hayatınız arasında sağlıklı bir denge kurabilmeniz konusunda sizi destekliyor ve kişisel ihtiyaçlarınıza saygı gösteriyoruz. Ailenize veya çocuğunuza ayırmanız gereken zamanlar da olduğunu biliyoruz. İster hobilerinizi devam ettirmek, hayalini kurduğunuz tatili yapmak ister yüksek eğitiminizi devam ettirmek olsun, hayatınızı size en uygun şekilde tasarlamanız için doğru yolu ile birlikte bulacağımıza emin olabilirsiniz. Ayrıca yaratıcı fikirlerin herhangi bir yerde oluşabileceğine inandığımız, verimli çalışmanın uzun saatler çalışmak demek olmadığını bildiğimiz için ve sonuca verdiğimiz önemden dolayı evden çalışma, yarı zamanlı çalışma, iş paylaşımı gibi esnek çalışma modelleri sunuyoruz.

Aynı zamanda şirketimiz bünyesinde de iyi bir denge kurabilmeniz için de sosyal kulüpler, sosyal alanlar gibi imkanlar sayesinde diğer çalışma arkadaşlarınızı yakından tanıma fırsatı sunuyoruz.

İş-Yaşam dengenizi tasarlayın

Esnek çalışma modellerimizi keşfedin

Çalışma saatlerinizi daha esnek hale getirecek bir çok yöntemimiz mevcut. Her ihtiyaca tek bir çözümle karşılık vermek doğru bir yaklaşım olmaz, bu sebepten kişisel ihtiyaçlarınızı göz önünde bulundurarak çalışma şeklinizi sizinle birlikte hazırlıyoruz.

Esnek çalışma saatleri – işinizi zamanınıza uydurun

Esnek çalışma saatleri sayesinde, seçim sizin: örneğin işe daha geç başlayabilir ve daha geç bitirebilir veya ofisten erken çıkmak için daha erken saatlerde çalışmaya başlayabilirsiniz. Fazla mesai yapmak zorunda kalırsanız, bu saatleri ihtiyaç duyduğunuzda başka günler daha az çalışarak değerlendirebilirsiniz. Böylece, kişisel randevular iş günü içerisinde de kolaylıkla planlanabilir.

Yarı zamanlı çalışın, zamanınızı farklı değerlendirin

Bosch'ta yarı zamanlı çalışma, günlük, haftalık ve aylık çalışma saatlerindeki kısaltmalardan iş paylaşımına kadar pek çok farklı biçimde uygulanabilmektedir. Bizimle birlikte, iş yükünüzü kendinize göre belirleyebilirsiniz. Yarı zamanlı bir çalışan olarak, tam zamanlı iş arkadaşlarınızla aynı fırsatlara ve kariyer gelişim seçeneklerine sahip olmaya devam edersiniz.

Yöneticiler – basamakları tırmanın

Yönetici olarak, sizi olabildiğince özgür kılıyoruz. Sözleşmenizde belirtilen çalışma saatlerinizi, uygun gördüğünüz şekilde planlayabilirsiniz. Ayrıca iş-yaşam dengenizi kurmak da sizin elinizde. Gündeminizde ilk sırada ailenizle birlikte akşam yemeği için evde olmak olabilir, o zaman yapın. Gün içerisinde planlarınızı gerçekleştirip sonuç elde ettiğiniz sürece biz de mutlu oluruz.

İş ve aile

Özel yaşamınıza saygı duyuyor ve çözümler geliştiriyoruz.

Ebeveynler için

Çalışma saatlerinizi çocuklarınızın ihtiyaçlarına göre ayarlayabilmenin birçok yolu vardır. Yeni doğum yapan annelerimiz için doğum izinlerimiz, esnek çalışma saatlerimizle sizin yanınızda oluyoruz. Ayrıca çocuğunuz okul yılları öncesinde gelişimine destek olmak ve sizin de ofisinize içiniz rahat gelebilmeniz için farklı kreş yardımı programlarımız da bulunmakta.

Yurt dışı pozisyonları için

Yurt dışındaki bir pozisyona gitmek sizi ailenizden ayırmamalı, ailenizin veya eşinizin kariyerine müdahale etmemelidir. Bu nedenle, yurt dışında gittiğiniz yerde eşiniz için Bosch ya da işbirliği içerisinde olduğumuz ortaklarımız bünyesinde uygun iş imkanları bulmaya çalışıyoruz. Geçtiğimiz senelerde, yaklaşık 40 çiftin ikili kariyer geleceklerini yurtdışında planlamalarını sağladık. Ayrıca, size ve ailenize keşif gezileri, dil kursları veya eğitim yardımlarıyla bu süreci daha da kolaylaştırıyoruz.

Sosyal Kulüpler

Kültürel aktivitelerden spor faaliyetlerine, farklı ilgi alanları için birçok seçenek…

Kültür: Tiyatro ve Müzik

Tiyatro topluluğumuz ya da lokasyonlardaki müzik gruplarımıza dahil olarak yeteneklerinizi sahnede sergileyebilir, farklı yarışmalara ve festivallere katılabilirsiniz.

Spor

Basketboldan futbola, yelkenden dalışa farklı seçenekler… Spor, sağlıklı ve zinde bir yaşam için olmazsa olmazımız.

Bunu paylaş: