Neden Bosch?

Değerlerinizle yaşayın

Nerede olursanız olun takım ruhu sizinle!

Değerlerinizle yaşayın

Bir maratonda koşarken nefesinizin kesildiğini ve aniden yol kenarında sizin adınıza tezahürat yapan insanları gördüğünüzü hayal edin. Ardından, size inanılmaz bir enerji verip sizi canlandırarak aralıksız koşabileceğinizi hissettiğiniz o anı düşünün.

Bosch'ta, günden güne daha da güçlenen bir takım ruhu ile yaşıyoruz. Farklı kurumsal kültürümüz, çalışanlarımızı dünyanın dört bir yanına bağlayan ve karşılıklı desteği teşvik eden ortak bir bağdır. Günlük çalışmalarımızda, bağımızı daha da güçlendirmek ve hep birlikte daha yenilikçi çözümler geliştirmek için birbirimizi cesaretlendiriyoruz. Sahip olduğumuz takım ruhu ile şirketlerimizin kurucusunun mirasını geleceğe taşıyoruz. Robert Bosch 130 yılı aşkın bir süre önce şirketini kurduğunda, karşılıklı saygı, adil olma, açıklık, güven, sorumluluk, geleceğe ve sonuca odaklanma gibi değerlere dayalı bir kültür yarattı.Şirketimizin her bir köşesinde hala hissettiğimiz bu kültürün bir parçası olduğumuz için gururluyuz.

Değerlerinle yaşa

%80

Dünya çapında, Bosch’un bir parçası olmaktan gurur duyan çalışanlarımızın oranı.

Değerlerimiz

Şirketimizin yönetim anlayışını ve iş yapış şeklimizi yansıtan değerlerimiz; iş ortaklarımız, çalışanlarımız ve toplumla olan iletişimde kullandığımız profesyonel etik kurallarımızdan oluşuyor:

Icon number 1

Gelecek ve sonuç odaklılık

Eylemlerimiz sonuç odaklıdır. Bu, geleceğimizi güvence altına almamızı sağlıyor. Ayrıca şirketin ve vakfın sosyal sorumluluk inisiyatifleri için sağlam bir temel oluşturuyor.

Icon number 2

Sorumluluk ve sürdürülebilirlik

Toplum ve çevre için özenli ve sorumlu bir şekilde hareket ediyoruz.

Icon number 3

İnisiyatif ve kararlılık

İnisiyatif alarak hareket ediyor, girişimci olarak attığımız adımların sorumluluklarını alıyor ve hedeflerimizin peşinden kararlılıkla gidiyoruz.

Icon number 4

Açıklık ve güven

Önemli şirket konularının iletişimini zamanında ve açıklıkla yapıyoruz. Böylece güvene dayalı bir işbirliğinin temelini oluşturuyoruz.

Icon number 5

Adil davranış

Çalışanlarımıza ve iş ortaklarımıza adil bir şekilde yaklaşıyor ve bu adil yaklaşımı kurumsal başarımızın temel taşı olarak görüyoruz.

Icon number 6

Güvenilirlik, inandırıcılık ve yasalara uygunluk

Sadece yerine getirebileceğimiz sözler veriyor ve vaat ettiklerimizi görevimiz olarak görüyoruz. Tüm iş ilişkilerimizde yasalara uygun hareket ediyoruz.

Icon number 7

Çeşitlilik

Çeşitliliğin getirdiği zenginliğin değerini biliyor ve başarımızın kaynağı olarak görüyoruz.

Yakeshi, Çin'deki Bosch deneme alanındaki "We are Bosch" logosu.

We are Bosch

Misyonumuz 'We are Bosch', bizi nelerin harekete geçirdiğini, ortak noktalarımızın neler olduğunu ve neyi temsil ettiğimizi açıklıyor. Biz sıra dışı ve olağanüstü bir ekibiz ve dünyada kalıcı bir iz bırakmak istiyoruz.

Bunu paylaş: