Ana içeriğe geç
Bosch Türkiye

Çalışma alanlarımız

Dünya çapındaki lokasyonlarımızdaki güncel iş olanaklarını ve birçok farklı alanı kapsayan iş sektörlerimizi keşfederek sana en uygun fırsatı bul.

Birçok çalışma alanında iş bulun

Herkes için mükemmel bir uyum: odak alanlarımız

Nesnelerin İnterneti (IoT) alanında dünyanın önde gelen şirketlerinden biri olmak için çalışıyoruz. Geleceği şekillendirecek yeni teknolojileri hayata geçirmek için odaklandığımız diğer alanları keşfet.

Araştırma-Geliştirme

Araştırma-Geliştirme

Araştırma ve Geliştirme birimimizin yüksek mühendislik bölümünde, fikirlerimizin ürünlerimiz üzerinde doğrudan nasıl bir etkisinin olduğunu görebilirsin. Şirket ve müşterilerimiz için verimlilik, kalite ve güvenilirlik açısından fark yaratacak yenilikçi çözümler bulmamıza katkı sağla.Tasarım ve Ar-Ge merkezlerimizde yeni fikirler geliştirmek ve yenilikçi bakış açını ortaya koymak üzere ideal ve ilham verici çalışma ortamını bulacaksın.

Mühendislik

Mühendislik

Modern araçlarda, elektrikli ve elektronik sistemlere olan talep giderek artıyor. Araçlarda kullanılan ağ sistemlerinin sayısı artmaya devam ederken, bağlanabilirlik yoluyla artan veri aktarımının da güvenilir bir şekilde yönetilmesi gerekiyor.

Mühendislik bilginle, Bosch'ta yenilikçi mobilite çözümleri projeleri üzerinde çalışabilir, güç aktarma sistemlerinin verimliliğine ve günümüz araçlarının konforuna katkı sağlayabilirsin.

 Nesnelerin Yapay Zekası (AIoT)

Nesnelerin Yapay Zekası (AIoT)

Yapay zeka (AI) bağlantılı ürünlerle (IoT) buluştuğunda sonuç, evde, işte ve yolda sayısız yeni olasılıktır. Bu nedenle bu önemli teknolojiye odaklandık. Bosch'ta hemen hemen her ikinci pozisyon, yazılımla ve onu nasıl iyileştirip daha da geliştirebileceğimizle ilgilenir.

Nesnelerin Yapay Zekasını öne çıkarmak, insanların hayatlarını daha iyi hale getirmek ve tamamen yeni teknolojiler oluşturmak için bize katılabilirsiniz.

Üretim ve Sanayi 4.0

Üretim ve Sanayi 4.0

Ağa bağlı üretim için Sanayi 4.0 çözümlerimiz ile üretim ve lojistik süreçlerini optimize ediyoruz. Makinelerin birbirleriyle iletişim kurmasını sağlayacak çözümler geliştiriyor ve böylece güvenliği iyileştirerek üretimi hızlandırıyoruz. Makine, süreç ve sensör verilerini toplayıp, görselleştirip analiz ederek, şirketler için öncü ve yeni fırsatlar sunmamıza yardımcı olabilirsin.

Mühendislik, yazılım ve bilişim teknolojilerine dair

"Yaşam için teknoloji" mottosuyla, aplikasyon mühendisliği, üretim, donanım, IT ve yazılıma kadar geleceğin vizyonlarını anlamlı keşiflere dönüştürmek için aramıza katıl.

Yönetim birimlerimiz

Muhasebe ve lojistikten; pazarlama ve satışa kadar Bosch'taki sana uygun yönetim birimlerini keşfet.

Dört iş kolu, tek amaç: Geleceği şekillendirmek.

Bosch, lider bir teknoloji ve hizmet sağlayıcısıdır. Fikirlerinle, hangi alanlarda geleceği şekillendirebileceğini keşfet.

Yeni iş yerini keşfet

Yeni işine başlamadan önce, çalışacağın bölgeyi ve çevreyi tanı.

Açık pozisyonlar

Gelecekteki iş arkadaşlarını ve Bosch dünyasını keşfet

Global bir firma olarak Bosch, kariyerini dünyanın herhangi bir noktasında geliştirebilmene olanak sağlar. Bosch dünyasındaki güncel pozisyonlarımızı keşfederek sana en uygun olan işi bulabilirsin.

Shawn bir ofiste masada oturuyor.

Work #LikeABosch — Şimdi başvur

Bunu paylaş: