Ana içeriğe geç
Bosch Türkiye

İş birliği ve liderlik

Birbirimize ilham verelim. Değerlerine bağlı kalarak ve geleceği şekillendirerek daha iyi bir bugüne ve yarına ilham ver. Work #LikeABosch

Post-it'lerle dolu bir toplantı odasında birlikte poz veren ve eğlenen çok çeşitli çalışanlardan oluşan bir ekip.

Bosch’ta, değerlere önem veriyoruz.

Herkesin birbirinden farklı olmasını seviyoruz. Sen de çeşitliliğimizin getirdiği bakış açıları sayesinde sürekli gelişebildiğin bir ortamdan ilham alarak kendin olabilirsin. İş birliği, şeffaflık, saygı ve güven – işte Bosch tam olarak da bu.

Değerlerimizle yaşarız. Kültürümüz, şirketimizin kurucusu Robert Bosch'un değerlerine dayalıdır: karşılıklı saygı, adalet, açıklık, güven, sorumluluk ve çözümlere odaklanmak. Ne söylüyorsak onu yaşıyor, Bosch'un parçası olmaktan gurur duyuyoruz. Bu sadece bir yönetim retoriği değil, birbirimize gerçekten ilham veriyoruz. Anketler, çalışanlarımızın %80'inin aynı fikirde olduğunu söylüyor.

Amacımız yaşamı iyileştirmek; bugün ve yarınlar için daha iyi bir dünya yaratmaktır. Bu stratejinin pek çok farklı yanı var, aynı çalışanlarımızda olduğu gibi. Farklılıklarla beraber yeni fikirler, ve nihayet yeni teknoloji gelir. Bu kadar geniş bir Bosch çalışan ağıyla, bilgi ve deneyimini tüm dünyada paylaşabilir, fikir alışverişi yapabilir ve karşılıklı olarak öğrenebilir/öğretebilirsin. Dilersen çalışan ağlarında, dilersen küresel projelerde... Ya da boş vakitlerinde...

Destek ve daha fazla ilham almak bakımından, tecrübeli çalışanlarımız da büyük bir kaynak. "Bosch Management Support" üzerinden, emekli kıdemli uzmanlarımızla, bir tür 'kuşaklararası paylaşım ve bilgi aktarımı' yapıyoruz.
Başarımızın anahtarı çeşitliliktir ve kurum kültürümüze sıkı sıkıya bağlıdır.

Liderliği yeni bir anlayışla hayata geçiriyoruz. Bosch'ta herkesin liderlik rolü üstlenebileceğine inanıyoruz. Başka bir deyişle: WE all LEAD Bosch. "Liderlik" kavramına üç ana perspektiften bakıyoruz: Her çalışan kendi kendisinin lideridir; pek çok kişi bir ekibe, projeye veya konuya liderlik eder; ve birlikte hepimiz, her birimiz, işimize liderlik ederiz. Nasıl liderlik ettiğimizi ve birlikte nasıl çalıştığımızı, "We LEAD Bosch" prensiplerimizde on cümlede anlattık. Vizyonumuz: her çalışan, “Yaşam için teknoloji” misyonumuza uygun olarak Bosch'un yararına olacak şekilde uzmanlığı ve tutkusuyla katkı yapar, fark yaratır. İşten zevk almak, organizasyona uzmanlık getirmek; bunları yaparken de kişisel olarak ve ekip olarak gelişmek; ve daima en iyi performansa ulaşmak... Sürücü koltuğunda sen varsın...

Bosch’ta, hayata sen yön ver.

İşimizi ve çevremizi seviyoruz. Bir vakıf kuruluşu olarak yaşam için teknoloji üretirken aynı zamanda sosyal ve çevreci projeleri de destekliyoruz. Yenilikçi, fayda sağlayan ve akıllı çözümler ile dünyaya kalıcı bir iz bırak.

Bosch'un ilham kaynakları

Uzun dönemli değerler

Çeşitlilik

Destekleyici liderler

Mali bağımsızlık ve sosyal sorumluluk

Güçlü bir sürdürülebilirlik stratejisi

İnovasyon tutkusu

Çeşitlilik gösteren bir grup, üzerinde “Join the Team” yazılı atkıları havada tutuyor. Bir kişi insanları gruba katılmaya çağırıyor.

Work #LikeABosch — Şimdi başvur

Bunu paylaş: