Ana içeriğe geç
Bosch Türkiye
Ürün ve Hizmetlerimiz

Mobilite

Araç teknolojilerindeki uzmanlığımızı donanım, yazılım ve servislerle bir araya getiriyoruz.

Kapsamlı teknik uzmanlığıyla Bosch, donanım, yazılım ve servis alanlarında akıllı mobilite çözümleri geliştirmektedir.

Bosch Mobilite

Bosch Mobilite, ağa bağlı mobilite, otonom sürüş, güç aktarma sistemleri ve elektrikli mobilite alanlarında öne çıkan özellikler sunuyor. Yalnızca binek otomobiller için değil, ticari araçlar, iki tekerlekli araçlar, arazi araçları ve gemi ve demiryolu taşımacılığını da kapsayan ürün ve hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek için tıklayın.

Aracınız için yüksek kaliteli yedek parçalar

Bosch Mobilite Satış Sonrası Çözümler

Bosch mobil kalmanızı sağlar.

Bosch firması, yeni parçalar, değiştirilebilir parçalar, arıza tespit yazılımı ve donanımı gibi servis atölyesi ekipmanları başta olmak üzere, satış sonrası için yedek parça ve servis atölyesi ekipmanları alanında geniş bir yelpazeye sahiptir. Servis eğitim kursları ve servis atölyelerine yönelik partner programları ile Bosch, dünya çapındaki servis teknisyenlerine otomotiv alanında uzmanlık ve deneyim alternatifleri sunmaktadır. Bu şekilde servis atölyelerinde test ve onarım çalışmaları daha hızlı, güvenli ve verimli hale gelmektedir.

Dünya genelinde Bosch hizmetleri

Bosch Car Service

Bosch Car Service, her marka ve model araca hizmet verebilen, dünyanın en büyük bağımsız araç servis ağı.

Bosch mühendisliği ile geliştirilmiş servis ekipmanları sayesinde aracınızın marka ve modeli ne olursa olsun Bosch Car Service’lerde kusursuz hizmet sunuyoruz.

Sosyal medya hesaplarımız