Ana içeriğe geç
Bosch Türkiye

Kariyerin için bir adım at

Gitmek istediğin yer neresi olursa olsun, Bosch'ta mesleki kariyerine mükemmel bir başlangıç ​​yapmak için pek çok fırsat bulacaksın.

Bir masada oturan ve üzerlerinde yumruk baskıları olan kupaları tokuşturan iki çalışan.

Kariyerin için bir adım at

Okulunu ve eğitimini tamamlamak üzere misin? O zaman, bizimle birlikte kariyerin için ilk adımı güvenle atabilirsin. Bosch, neredeyse başka herhangi bir şirketten daha çeşitli ve uluslararası bir yapıya sahiptir. Dünya çapındaki ve bölgesel şirketlerimizde motive edici zorluklar ve olağanüstü bakış açıları seni bekliyor.

Bosch’ta kariyerine mezun programlarımızla başla

Mezun olarak başvurabileceğin programlarımızı keşfetmek için aşağıdaki tekliflerimize göz atabilirsin.

Genç Yöneticiler Programı

Genç Yöneticiler Programı

Bosch'taki yöneticilerin yüzde 90'ı şirket içinden yetişmektedir. Bunun nedenlerinden biri Genç Yöneticiler Programı'dır. Mentorun ile birlikte, seni şirket içerisinde yönetime dair sorumluluklar üstlenmeye hazırlıyoruz. Başarıya giden faktörler dün olduğu gibi bugün de geçerlidir: uygulamalı eğitimler, kişiye özel içerikler ve sınırları ortadan kaldıran uluslararası düşünce yapısı.

Mezun Uzman Programı

Mezun Uzman Programı

Departmanlar, iş kolları ve lokasyonlar arasında çapraz geçişlerin sağlandığı rotasyonlarla derinlemesine tecrübe kazan. Deneyimli üst yöneticilerimiz seni bu süre zarfında mentorun olarak destekler. Mezun Uzman Programı sayesinde kariyer başarına kendi alanında uzmanlaşmanı sağlayarak katkıda bulunuyoruz. Bunu kendine zorlu görevler koyarak ve mesleki sorumluluklar üstlenerek gerçekleştireceksin.

Öğrencilere sunduğumuz fırsatlar

Üniversite yılların sırasında öğrenci programlarımızla Bosch’u keşfederek senin için doğru kariyer yolunun ne olduğunu netleştirebilirsin. Kariyerinle ilgili soru işaretlerini birlikte giderecek ve geleceğe sağlam bir adım atacağız.

Kimleri arıyoruz

Senin kişiliğin, bizim avantajımızdır. Meraklı ve yaratıcı, statükoyu sorgulayan ve yeni zorluklarla karşı karşıya gelmeye hevesli çalışma arkadaşları arıyoruz. Farklı çalışma ortamlarından keyif alan ve bizim Bosch'ta gurur duyarak yaşadığımız değerleri paylaşan kişilerle tanışmak için heyecanlanıyoruz. Biz Bosch'ta birlikte keşfederiz, işimizden her daim keyif alırız ve birbirimize ilham veririz. Bize katıl ve farkı hisset. Work #LikeABosch

Çeşitliliğin ekonomik ve sosyal değeri hiç olmadığı kadar önemli. Özellikle gelecek odaklı endüstrilerde, dijital dönüşümün içinde yer alarak onu şekillendirecek daha fazla kadına ihtiyacımız var.

Filiz Albrecht, Robert Bosch GmbH Yönetim Kurulu Üyesi ve Endüstriyel İlişkiler Direktörü
Çeşitlilik gösteren bir grup, üzerinde “Join the Team” yazılı atkıları havada tutuyor. Bir kişi insanları gruba katılmaya çağırıyor.

Work #LikeABosch — Şimdi başvur

Bunu paylaş: