Ana içeriğe geç
Bosch Türkiye

Kariyerin için bir adım at

Gitmek istediğin yer neresi olursa olsun, Bosch'ta mesleki kariyerine mükemmel bir başlangıç ​​yapmak için pek çok fırsat bulacaksın.

Öğrenci veya Mezun olarak aramıza katılın

Kariyerin için bir adım at

Okulunu ve eğitimini tamamlamak üzere misin? O zaman, bizimle birlikte kariyerin için ilk adımı güvenle atabilirsin. Bosch, neredeyse başka herhangi bir şirketten daha çeşitli ve uluslararası bir yapıya sahiptir. Dünya çapındaki ve bölgesel şirketlerimizde motive edici zorluklar ve olağanüstü bakış açıları seni bekliyor.

Bosch’ta kariyerine mezun programlarımızla başla

Mezun olarak başvurabileceğin programlarımızı keşfetmek için aşağıdaki tekliflerimize göz atabilirsin.

Genç Yöneticiler Programı

Genç Yöneticiler Programı

Bosch'taki yöneticilerin yüzde 90'ı şirket içinden yetişmektedir. Bunun nedenlerinden biri Genç Yöneticiler Programı'dır. Mentorun ile birlikte, seni şirket içerisinde yönetime dair sorumluluklar üstlenmeye hazırlıyoruz. Başarıya giden faktörler dün olduğu gibi bugün de geçerlidir: uygulamalı eğitimler, kişiye özel içerikler ve sınırları ortadan kaldıran uluslararası düşünce yapısı.

Mezun Uzman Programı

Mezun Uzman Programı

Departmanlar, iş kolları ve lokasyonlar arasında çapraz geçişlerin sağlandığı rotasyonlarla derinlemesine tecrübe kazan. Deneyimli üst yöneticilerimiz seni bu süre zarfında mentorun olarak destekler. Mezun Uzman Programı sayesinde kariyer başarına kendi alanında uzmanlaşmanı sağlayarak katkıda bulunuyoruz. Bunu kendine zorlu görevler koyarak ve mesleki sorumluluklar üstlenerek gerçekleştireceksin.

Öğrencilere sunduğumuz fırsatlar

Üniversite yılların sırasında öğrenci programlarımızla Bosch’u keşfederek senin için doğru kariyer yolunun ne olduğunu netleştirebilirsin. Kariyerinle ilgili soru işaretlerini birlikte giderecek ve geleceğe sağlam bir adım atacağız.

Bosch Yaz Okulu

Bosch Yaz Okulu

Bosch Yaz Okulu

Bosch Yaz Okulu ile bir Bosch mühendisinin mentorluğunda 10 hafta boyunca bir mühendislik projesi üzerinde çalışma imkanın olur. Bir yandan Bursa veya Manisa fabrikamızda gerçek mühendislik dünyasının detaylarını keşfederken diğer yandan Bosch'un sunduğu tüm kaynaklardan yararlanarak tamamlayacağın projeni program sonunda üst yöneticilere sunma şansı bulursun.

Başvurular şirket ihtiyaçlarına bağlı olarak web sitemiz veya www.kariyer.net sitesinde online yayınlanan ilanlar aracılığıyla Mart-Nisan aylarında kabul edilir.

Bosch Yaz Okulu
Çalışan öğrenciler - Smart Start yarı zamanlı çalışma modeli

Çalışan öğrenciler - 'Smart Start' yarı zamanlı çalışma modeli

Çalışan öğrenciler - yarı zamanlı çalışma modeli

Her yıl binlerce genç çeşitli programlar yoluyla Bosch'ta iş deneyimi kazanıyor. Bu gençler projelere aktif olarak katılıyor ve dünyanın en büyük sanayi şirketlerinden birinin iş akışlarına tam anlamıyla dahil oluyorlar. Bu kapsamda edineceğin yeni iş deneyimi, öğrenimin süresince odaklanacağın konuları ve profesyonel kariyerine hangi şekilde başlamak istediğini belirlemene yardımcı olacaktır. Kesin olan bir şey varsa, o da şu: Heyecan verici, motive edici ve zorlayıcı görevler seni bekliyor!

Üniversitelerin Mühendislik ve İktisadi İdari Bilimler Fakülteleri öğrencileri Bursa fabrikalarımız ve İstanbul Genel Merkez’imizde çeşitli departmanlarda haftada en az 2,5 gün çalışabilirler. Başvurular şirket ihtiyaçlarına bağlı olarak ''Smart Start'' başlığıyla yalnızca web sitemiz veya www.kariyer.net sitesinde online yayınlanan ilanlar yoluyla kabul edilir.

Çalışan öğrenciler - Smart Start yarı zamanlı çalışma modeli
Bitirme Tezi

Bitirme Tezi

Bitirme Tezi

Bosch'ta, gelecek nesillere yönelik ilham verici çözümler üzerinde çalışacak ve bizimle birlikte, kariyerinin başlangıcına zemin hazırlayacaksın. Bitirme tezin üzerinde çalışırken, tüm süreç boyunca kişisel ve mesleki olarak danışmanlık hizmeti alacaksın. Teori ile pratik arasındaki kavşakta konun üzerinde çalışarak kendi ağını kariyerinin başında genişleteceksin.

Bitirme Tezi
Bosch Mesleki Eğitim Merkezi

Bosch Mesleki Eğitim Merkezi

Bosch Mesleki Eğitim Merkezi

Büyük bir hızla sanayileşmekte olan ülkemizde, ileri teknolojiyi kullanabilecek insan gücüne olan ihtiyaç her gün büyük bir hızla artarak devam etmektedir. Bu kapsamda Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı Bursa Atatürk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi (İkili Mesleki Eğitim Merkezi) ile ortak yürüttüğümüz Makine Teknolojisi alanı, Bilgisayarlı Makine İmalat dalı ve Elektrik-Elektronik Teknolojisi alanı, Endüstriyel Bakım Onarım dalını içeren eğitim merkezimizi gençlerimizin bilgisine sunuyoruz.

Mesleki Eğitim Merkezimize başvuru yapmak isteyen 8. sınıfta okuyan öğrencilerin firmamızdan, posterimizi gördükleri okullardan temin edebilecekleri veya aşağıdaki linkteki broşürümüzde yer alan başvuru formunu doldurarak 1 Haziran - 30 Haziran tarihleri arasında müracaat etmeleri gerekmektedir. Seçim kriterlerimiz ve diğer açıklayıcı bilgiler, başvuru formunu da içeren tanıtım broşürümüzde yer almaktadır.

Bosch Mesleki Eğitim Merkezi

Kimleri arıyoruz

Senin kişiliğin, bizim avantajımızdır. Meraklı ve yaratıcı, statükoyu sorgulayan ve yeni zorluklarla karşı karşıya gelmeye hevesli çalışma arkadaşları arıyoruz. Farklı çalışma ortamlarından keyif alan ve bizim Bosch'ta gurur duyarak yaşadığımız değerleri paylaşan kişilerle tanışmak için heyecanlanıyoruz. Biz Bosch'ta birlikte keşfederiz, işimizden her daim keyif alırız ve birbirimize ilham veririz. Bize katıl ve farkı hisset. Work #LikeABosch

Çeşitliliğin ekonomik ve sosyal değeri hiç olmadığı kadar önemli. Özellikle gelecek odaklı endüstrilerde, dijital dönüşümün içinde yer alarak onu şekillendirecek daha fazla kadına ihtiyacımız var.

Filiz Albrecht, Robert Bosch GmbH Yönetim Kurulu Üyesi ve Endüstriyel İlişkiler Direktörü
Shawn bir ofiste masada oturuyor.

Work #LikeABosch — Şimdi başvur

Bunu paylaş: