Öğrenci veya Mezun olarak aramıza katılın
Öğrenciler ve mezunlar

Öğrenci veya mezun olarak katılın

Hayatınızın hangi evresinde olursanız olun, Bosch içerisinde sizi mesleki ve kişisel başarıya götürecek bir çok fırsat vardır.

Kariyeriniz için bir adım atın

Okulunuzu ve eğitiminizi tamamlamak mı üzeresiniz? O zaman, bizimle birlikte kariyeriniz için ilk adımı güvenle atabilirsiniz. Bosch, neredeyse başka herhangi bir şirketten daha çeşitli ve uluslararası bir yapıya sahiptir. Dünya çapındaki ve bölgesel şirketlerimizde motive edici zorluklar ve olağanüstü bakış açıları sizleri bekliyor.

Top in Industry 2020 Badges

Bosch’ta kariyerinize mezun programlarımızla başlayın

Mezun olarak başvurabileceğiniz programlarımızı keşfetmek için aşağıdaki tekliflerimize göz atabilirsiniz.

Genç Yöneticiler Programı

Genç Yöneticiler Programı

Bosch'taki yöneticilerin yüzde 90'ı şirket içinden yetişmektedir. Bunun nedenlerinden biri: Genç Yöneticiler Programı. Mentorunuz ile birlikte, sizi şirke içerisinde yönetime dair sorumluluklar üstlenmeye hazırlıyoruz. Başarıya giden faktörler dün olduğu gibi bugün de geçerlidir: uygulamalı alıştırma, kişiye özel içerikler ve sınırları kaldırarak uluslararası düşünme.

Mezun Uzman Programı

Mezun Uzman Programı

Departmanlar, iş kolları ve lokasyonlar arasında çapraz geçişlerin sağlandığı rotasyonlarla derinlemesine tecrübe kazanın. Deneyimli üst yöneticilerimiz sizi bu süre zarfında mentorunuz olarak destekler. Mezun Uzman Programı sayesinde kariyer başarınıza kendi alanınızda uzmanlaşmanızı sağlayarak katkıda bulunuyoruz. Bunu kendinize zorlu görevler koyarak ve mesleki sorumluluklar üstlenerek gerçekleştireceksiniz.

Öğrencilere sunduğumuz fırsatlar

Üniversite yıllarınız sırasında öğrenci programlarımızla Bosch’u keşfederek sizin için doğru kariyer yolunun ne olduğunu netleştirebilirsiniz. Kariyerinizle ilgili soru işaretlerinizi birlikte gidererek ve geleceğe sağlam bir adım atacağız.

Bosch Yaz Okulu

Bosch Yaz Okulu

Bosch Yaz Okulu

Bosch Yaz Okulu ile bir Bosch mühendisinin mentorluğunda 10 hafta boyunca bir mühendislik projesi üzerinde çalışma imkanınız olur. Bir yandan Bursa veya Manisa fabrikamızda gerçek mühendislik dünyasının detaylarını keşfederken diğer yandan Bosch'un sunduğu tüm kaynaklardan yararlanarak tamamlayacağınız projenizi program sonunda üst yöneticilere sunma şansı bulursunuz.

Başvurular şirket ihtiyaçlarına bağlı olarak websitemiz veya www.kariyer.net sitesinde online yayınlanan ilanlar aracılığıyla Mart-Nisan aylarında kabul edilir.

Bosch Yaz Okulu
Çalışan öğrenciler - yarı zamanlı çalışma modeli

Çalışan öğrenciler - yarı zamanlı çalışma modeli

Çalışan öğrenciler - yarı zamanlı çalışma modeli

Her yıl binlerce genç çeşitli programlar yoluyla Bosch'ta iş deneyimi kazanıyor. Bu gençler projelere aktif olarak katılıyor ve dünyanın en büyük sanayi şirketlerinden birinin iş akışlarına tam anlamıyla dahil oluyorlar. Bu kapsamda edineceğiniz yeni iş deneyimi, öğreniminiz süresince odaklanacağınız konuları ve profesyonel kariyerinize hangi şekilde başlamak istediğinizi belirlemenize yardımcı olacaktır. Kesin olan bir şey varsa, o da şu: Heyecan verici, motive edici ve zorlayıcı görevler sizi bekliyor!

Üniversitelerin Mühendislik ve İktisadi İdari Bilimler Fakülteleri öğrencileri Bursa fabrikalarımız ve İstanbul Genel Merkez’imizde çeşitli departmanlarda haftada 2,5 gün çalışabilirler. Başvurular şirket ihtiyaçlarına bağlı olarak websitemiz veya www.kariyer.net sitesinde online yayınlanan ilanlar yoluyla kabul edilir.

Çalışan öğrenciler - yarı zamanlı çalışma modeli
Bitirme Tezi

Bitirme Tezi

Bitirme Tezi

Bosch'ta, gelecek nesillere yönelik ilham verici çözümler üzerinde çalışacak ve bizimle birlikte, kariyerinizin başlangıcına zemin hazırlayacaksınız. Bitirme teziniz üzerinde çalışırken, tüm süreç boyunca kişisel ve mesleki olarak danışmanlık hizmeti alacaksınız. Teori ile pratik arasındaki kavşakta konunuz üzerinde çalışarak kendi ağınızı kariyerinizin başında genişleteceksiniz.

Bitirme Tezi
Bosch Mesleki Eğitim Merkezi

Bosch Mesleki Eğitim Merkezi

Bosch Mesleki Eğitim Merkezi

Büyük bir hızla sanayileşmekte olan ülkemizde, ileri teknolojiyi kullanabilecek insan gücüne olan ihtiyaç her gün büyük bir hızla artarak devam etmektedir. Bu kapsamda Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı Bursa Atatürk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi (İkili Mesleki Eğitim Merkezi) ile ortak yürüttüğümüz Makine Teknolojisi alanı, Bilgisayarlı Makine İmalat dalı ve Elektrik-Elektronik Teknolojisi alanı, Endüstriyel Bakım Onarım dalını içeren eğitim merkezimizi siz gençlerimizin bilgisine sunuyoruz.

Mesleki Eğitim Merkezimize başvuru yapmak isteyen 8. sınıfta okuyan öğrencilerin firmamızdan, posterimizi gördükleri okullardan temin edebilecekleri veya aşağıdaki linkteki broşürümüzde yer alan başvuru formunu doldurarak 1 Haziran - 30 Haziran tarihleri arasında müracaat etmeleri gerekmektedir. Seçim kriterlerimiz ve diğer açıklayıcı bilgiler, başvuru formunu da içeren tanıtım broşürümüzde yer almaktadır.

Bosch Mesleki Eğitim Merkezi

Bunu paylaş: