Ürün ve Hizmetlerimiz

Sanayi ve Ticaret

Şirketler için yenilikçi ürün ve hizmetler.

Bosch Rexroth en geniş kapsamlı mobil uygulama, fabrika otomasyonu, altyapı mühendisliği ve makine uygulamalarını desteklemektedir.

Tahrik ve Kontrol Teknolojisi

Bosch Rexroth, tahrik ve kontrol teknolojileri alanında dünyanın önde gelen tedarikçilerinden biri.

İş ortaklarımız doğru çözüm bulunana kadar müşterilerinin karşılaştıkları zorlukları tutku ve kararlılıkla ele alırlar. Bosch Rexroth'u mobil uygulamalar, makine uygulamaları ve mühendislik, fabrika otomasyonu konularında güçlü ve güvenilir bir iş ortağı yapan da budur. Ürettiğimiz bileşenleri ve sistem çözümlerini 80'den fazla ülkeye dağıtıyoruz. Kapsamlı servis ve destek hizmeti sunmanın yanı sıra tüm teknolojileri içeren ürün portföyümüzle makinenin tüm kullanım ömrü boyunca uzman iş ortağı olmaya devam ediyoruz.

Bosch'tan döner çekiç

Profesyonel Kullanıcılar İçin Elektrikli El Aletleri

Profesyonel ve endüstriyel kullanım için geliştirdiğimiz elektrikli el aletleri, ölçme aletleri ve aksesuarları mükemmel iş sonuçları için performans, güç, sağlamlık ve güvenlik açısından beklentileri en yüksek seviyede karşılıyor.

Bosch Güvenlik Sistemleri ürün yelpazesi: örneğin video gözetimi, izinsiz giriş tespiti, yangın algılama ve ses tahliye sistemlerinin yanı sıra erişim kontrol ve yönetim sistemleri

Bina Teknolojileri

Güvenlik ve iletişim sistemleri için ürün, hizmet ve çözüm sunuyoruz.

Yaşamı, binaları ve varlıkları korumayı amaçlıyoruz. Daha güvenli, verimli ve eğlenceli bir dünya inşa etme arzusuyla geliştirdiğimiz ürün yelpazemizde video gözetim, hırsız alarm, yangın algılama, genel seslendirme ve acil anons sistemlerinin yanı sıra kartlı geçiş kontrol, profesyonel ses, konferans sistemleri ve mühendislik yazılım çözümleri yer alıyor.

Denize yakın bir kentin semaları

Yazılım Çözümleri

Nesnelerin internetinin dünyayı dönüştürme biçimi, üretim, mobilite, enerji yönetimi ve daha pek çok alan için büyük fırsatları barındırıyor. Bosch da bu dönüşümün öncülerinden biri olarak talebe özel yazılım ve hizmet alanında özel çözümler sunuyor.

Yazılım çözümlerimizin, şirketlere işlerini yürütme yöntemlerini iyileştirmeye ve yeni ürünlerini hayata geçirmeye nasıl yardımcı olduğunu keşfedin.

Bosch ile iletişime geçin

Sosyal medya hesaplarımız