Ana içeriğe geç
Bosch Türkiye
Ürün ve Hizmetlerimiz

Sanayi ve Ticaret

Şirketler için yenilikçi ürün ve hizmetler.

Bosch Rexroth en geniş kapsamlı mobil uygulama, fabrika otomasyonu, altyapı mühendisliği ve makine uygulamalarını desteklemektedir.

Tahrik ve Kontrol Teknolojisi

Bosch Rexroth, tahrik ve kontrol teknolojileri alanında dünyanın önde gelen tedarikçilerinden biri.

İş ortaklarımız doğru çözüm bulunana kadar müşterilerinin karşılaştıkları zorlukları tutku ve kararlılıkla ele alırlar. Bosch Rexroth'u mobil uygulamalar, makine uygulamaları ve mühendislik, fabrika otomasyonu konularında güçlü ve güvenilir bir iş ortağı yapan da budur. Ürettiğimiz bileşenleri ve sistem çözümlerini 80'den fazla ülkeye dağıtıyoruz. Kapsamlı servis ve destek hizmeti sunmanın yanı sıra tüm teknolojileri içeren ürün portföyümüzle makinenin tüm kullanım ömrü boyunca uzman iş ortağı olmaya devam ediyoruz.

Bosch'tan döner çekiç

Profesyonel Kullanıcılar İçin Elektrikli El Aletleri

Profesyonel ve endüstriyel kullanım için geliştirdiğimiz elektrikli el aletleri, ölçme aletleri ve aksesuarları mükemmel iş sonuçları için performans, güç, sağlamlık ve güvenlik açısından beklentileri en yüksek seviyede karşılıyor.

Bosch Güvenlik Sistemleri ürün yelpazesi: örneğin video gözetimi, izinsiz giriş tespiti, yangın algılama ve ses tahliye sistemlerinin yanı sıra erişim kontrol ve yönetim sistemleri

Bina Teknolojileri

Güvenlik ve iletişim sistemleri için ürün, hizmet ve çözüm sunuyoruz.

Yaşamı, binaları ve varlıkları korumayı amaçlıyoruz. Daha güvenli, verimli ve eğlenceli bir dünya inşa etme arzusuyla geliştirdiğimiz ürün yelpazemizde video gözetim, hırsız alarm, yangın algılama, genel seslendirme ve acil anons sistemlerinin yanı sıra kartlı geçiş kontrol, profesyonel ses, konferans sistemleri ve mühendislik yazılım çözümleri yer alıyor.

Ticari ve Endüstriyel İklimlendirme Çözümleri

Ticari ve Endüstriyel İklimlendirme Çözümleri

Uzun yıllara dayanan tecrübesi sayesinde farklı alanlara ve kullanıcılara özgü taleplerde benzersiz bilgilere sahip olan Bosch Home Comfort Group, gıda ve içecek endüstrisi, üretim endüstrisi, büyük bina blokları veya kamusal tesisler veya enerji tedarikçileri için neredeyse tüm uygulamalarda müşteriye özgü enerji çözümleri sunmaktadır. Çevresel koruma ve verimliliği odak noktası haline getirerek Endüstriyel Kazanlar, Güneş ve VRF Sistemler dahil geniş ve kapsamlı ürün portföyünün yanı sıra bütüncül bir anlayışla planlama desteğinden projelendirmeye kadar satış sonrası servis hizmeti de sağlamaktadır.

Sosyal medya hesaplarımız