Ana içeriğe geç
Bosch Türkiye

Bosch'ta öğrenme ve kariyer gelişimi

Birlikte keşfedelim. Keşfetmek ve gelişmek için önünde sayısız yeni görev, pozisyon ve pek çok fırsat var. Work #LikeABosch

Shawn ve Shawna Denner'ın ofisinde CO₂ İşareti önünde yumruk çakıyorlar.

Bosch’ta gelişimin bir parçası ol.

130 yılı aşkın süredir yeni pazarlara ve teknolojilere yön veriyoruz. Biz değişimi, keşfetmeyi ve yaratmayı nasıl öğrendiysek, sen de öğrenebilirsin; çünkü gelişim sınır tanımaz.

Bir işten daha fazlası

Seni 'bir bütün olarak' geliştirmekle ilgileniyoruz, çünkü hayat denge demektir. Profesyonel ve kişisel gelişimini sana özel öğrenme metotları ve online üniversite alternatifleri ile destekliyoruz. Ayrıca her Bosch çalışanını, konusunun uzmanı kabul ederek bilgisini ve tecrübesini diğer çalışma arkadaşları ile paylaşmayı mümkün kılacak çeşitli platformlar sunuyoruz. Bosch'ta sen de bir öğrenme lideri olabilirsin.

Uluslararası görevlendirme

Küresel bir şirket olduğumuzdan, özgüveni yüksek, küresel, dışa dönük bir ekibe ihtiyaç duyuyoruz. 100 yıldan fazladır dünyanın pek çok yerine, başarıyla ve tam hizmet desteğiyle çalışanlarımızı gönderiyoruz. Sana ve ailene, keşif gezileri, dil desteği ve kültürlerarası eğitim yoluyla iyi bir hazırlık sağlıyoruz. Yeni bir ülkeye geldiğinde senin yanında olacağız; sana kişisel destek sunacak, işe alışmanı sağlayacak ve yerel danışmanlık yapacağız. Hatta iyi bir zaman planı çerçevesinde yurda döndüğünde, yeniden entegrasyon desteğimizden de yararlanabileceksin.

Geçmişimiz üzerine kurulu bir gelecek: Tarihçemiz

Geçmişi olan bir şirket, geleceği olan bir iş.

Yarını ancak ortak tarihimiz üzerinde inşa ederek şekillendirebiliriz. Robert Bosch 1886 yılında Stuttgart'ta, Hassas Makineler ve Elektrik Mühendisliği Atölyesini kurmuştur. Dünya çapındaki organizasyonumuzu ateşleyen kıvılcım buydu. Şirketi başlangıcından itibaren inovasyon ve sosyal bağlılık ile şekillendirdik. İşimizi yeniden tanımlamaya ve yeniden modellemeye devam ediyoruz, ama temel ilkelerimiz değişmiyor.

Bosch'ta, olmak istediğin yeri bulacaksın.

Tek bir global şirket, birçok çalışma yöntemi ve keşfedilecek yeni alanlar: İster kurumsal bir kültür veya start-up ruhu, isterse rahat bir koltuk ya da ofis ortamı olsun.. Farklı çalışma kültürlerinde dilediğin her yöne hareket edebilmen için hep yanında olacağız.

Berlin'deki "Bosch Connected Experience" hackathon'u katılımcısı arkadan görünüyor, önünde dizüstü bilgisayarı açık. Başında gri #LikeABosch kepi var.

Gelişim fırsatları

Öğrenme ve gelişim fırsatları

Bizim işimiz 'keşfetmeye' dayandığı için, her çalışanımızın kendisi için yeni yollar bulmaya çalışmasını isteriz. Bu hem ona enerji katar, hem de bizi geliştirir. Standartlaştırılmış süreç ve araçları kullanmak, bize daha iyi eğitim fırsatları, daha ilginç bir çalışma deneyimi ve ömür boyu öğrenme imkanı sağlar. Nihayetinde, daha inovasyon odaklı bir ekip yaratırız.

  • Şeffaf yetkinlik yönetimi esaslarını temel alıyor, böylece güçlü yanlarını ve buna yönelik fırsatları görebiliyoruz.
  • Liderlerin ve ekibinle yaptığın düzenli görüşmelerle kişisel ve profesyonel geleceğini planlayabilirsin.
  • ‘MyDevelopment Store’da networking'ten, koçluğa ve farklı eğitimlere kadar profesyonel ve kişisel gelişimin için birçok gelişim fırsatı bulabilirsin.
  • Yetenek havuzlarında gelecekteki görevlerine yönelik olarak, uzmanlar ve liderler hazırlarız. Liderlerimizin çoğu Bosch içinde yetişiyor. Bu sana, iş alanlarının, farklı fonksiyonların veya lokasyonların ötesinde gelişme fırsatı sunar.

Bosch ile keşfet – Öğrenme ve gelişim fırsatları
Biri kadın biri erkek, iki Bosch çalışanı yan yana oturmuş dostça sohbet ediyorlar. Kadının elinde laptop var. İkisinin de üzerinde “#LikeABosch” baskılı tişört var.

Çeşitli kariyer olanakları

Çeşitli kariyer olanakları

Yeni yönler, sayısız görev, neredeyse sonsuz sayıda ekip ve harika projeler. Çeşitlilik, Bosch'ta gerçekten de hayatın tuzu biberidir. Bizle birlikte, dinamik ekipler veya projeler içerisinde yer alarak, fonksiyonlar arası geçiş yaparak, lokasyon veya ülke değiştirerek, bir uzman ya da lider olarak gelişebilirsin. Sana açık pek çok seçenek, kariyerini belirleyebileceğin pek çok yol var. Hangi yönü seçersen seç, oradan ilerlemen için sana yardım edeceğiz.

Bosch ile keşfet – Çeşitli kariyer olanakları
Berlin'deki "Bosch Connected Experience" hackathon'unda, masa etrafında bir grup insan gülerek farklı görevler üzerinde birlikte çalışıyorlar. Masa bir yığın not, renkli post-it ve kalemle dolu, bir de dizüstü bilgisayar var. Arka planda öteki katılımcılar, mantar panolar, farklı proje afişleri görülüyor.

İnsan odaklı projeler

İnsan odaklı projeler

Yarını şekillendirdiğimizi söylerken çok gerçekçiyiz. Bunun anlamı, global mega trendler veya ağ bağlantılı bir dünya için son teknolojiler olabilir. Çevik bir start-up ortamında veya köklü şirket yapıları içinde, birlikte çalışabiliriz. Üzerinde çalıştığımız şey ne olursa olsun ve nasıl çalışırsak çalışalım, yeni standartlar belirler ve hayatları değiştiririz.

Bosch ile keşfet – İnsan odaklı projeler

Bosch ile nasıl gelişeceğini keşfet

Icon welcome

Deneyim ve tarihten beslenen bir şirket kültürü

Icon development

Çok sayıda eğitim ve öğrenme olanağı

Icon gears-interlocked-arrow

Geleceğin yetkinliklerinin geliştirilmesi için fırsatlar

Icon team-signpost

Tek şirket çatısı altında çok sayıda kariyer olanağı

Icon World-Paperplane

Uluslararası görevlendirme ve iş birliği

Icon chart line

Profesyonel yetenek gelişimi

Shawn bir ofiste masada oturuyor.

Work #LikeABosch — Şimdi başvur

Bunu paylaş: