Ana içeriğe geç
Bosch Türkiye

Bosch'ta öğrenme ve kariyer gelişimi

Birlikte keşfedelim. Keşfetmek ve gelişmek için önünde sayısız yeni görev, pozisyon ve pek çok fırsat var. Work #LikeABosch

Üzerinde Work #LikeABosch gibi Bosch ile ilgili baskıların bulunduğu şapkalarla dolu bir vitrinin önünde poz veren bir çalışan

Bosch’ta gelişimin bir parçası ol.

130 yılı aşkın süredir yeni pazarlara ve teknolojilere yön veriyoruz. Biz değişimi, keşfetmeyi ve yaratmayı nasıl öğrendiysek, sen de öğrenebilirsin; çünkü gelişim sınır tanımaz.

Seni 'bir bütün olarak' geliştirmekle ilgileniyoruz, çünkü hayat denge demektir. Profesyonel ve kişisel gelişimini sana özel öğrenme metotları ve online üniversite alternatifleri ile destekliyoruz. Ayrıca her Bosch çalışanını, konusunun uzmanı kabul ederek bilgisini ve tecrübesini diğer çalışma arkadaşları ile paylaşmayı mümkün kılacak çeşitli platformlar sunuyoruz. Bosch'ta sen de bir öğrenme lideri olabilirsin.

Küresel bir şirket olduğumuzdan, özgüveni yüksek, küresel, dışa dönük bir ekibe ihtiyaç duyuyoruz. 100 yıldan fazladır dünyanın pek çok yerine, başarıyla ve tam hizmet desteğiyle çalışanlarımızı gönderiyoruz. Sana ve ailene, keşif gezileri, dil desteği ve kültürlerarası eğitim yoluyla iyi bir hazırlık sağlıyoruz. Yeni bir ülkeye geldiğinde senin yanında olacağız; sana kişisel destek sunacak, işe alışmanı sağlayacak ve yerel danışmanlık yapacağız. Hatta iyi bir zaman planı çerçevesinde yurda döndüğünde, yeniden entegrasyon desteğimizden de yararlanabileceksin.

Geçmişi olan bir şirket, geleceği olan bir iş.

Yarını ancak ortak tarihimiz üzerinde inşa ederek şekillendirebiliriz. Robert Bosch 1886 yılında Stuttgart'ta, Hassas Makineler ve Elektrik Mühendisliği Atölyesini kurmuştur. Dünya çapındaki organizasyonumuzu ateşleyen kıvılcım buydu. Şirketi başlangıcından itibaren inovasyon ve sosyal bağlılık ile şekillendirdik. İşimizi yeniden tanımlamaya ve yeniden modellemeye devam ediyoruz, ama temel ilkelerimiz değişmiyor.

Bosch'ta, olmak istediğin yeri bulacaksın.

Tek bir global şirket, birçok çalışma yöntemi ve keşfedilecek yeni alanlar: İster kurumsal bir kültür veya start-up ruhu, isterse rahat bir koltuk ya da ofis ortamı olsun.. Farklı çalışma kültürlerinde dilediğin her yöne hareket edebilmen için hep yanında olacağız.

Bosch ile nasıl gelişeceğini keşfet

Deneyim ve tarihten beslenen bir şirket kültürü

Çok sayıda eğitim ve öğrenme olanağı

Geleceğin yetkinliklerinin geliştirilmesi için fırsatlar

Tek şirket çatısı altında çok sayıda kariyer olanağı

Uluslararası görevlendirme ve iş birliği

Profesyonel yetenek gelişimi

Çeşitlilik gösteren bir grup, üzerinde “Join the Team” yazılı atkıları havada tutuyor. Bir kişi insanları gruba katılmaya çağırıyor.

Work #LikeABosch — Şimdi başvur

Bunu paylaş: