Bosch'a hoş geldin

Keşfet. Keyif al. İlham ver. Bosch’a hoş geldin.

Bosch Türkiye Kariyer

Work #LikeABosch

Sürücüsüz araçlar, birbiriyle konuşan makinalar, akıllı evler… Bosch’ta dünya çapında yaşam kalitesini artırmak için bu vizyonları gerçeğe dönüştürüyoruz. Büyük bir adım atın ve iz bırakacak fikirler üretebileceğiniz bir ağın parçası olun: Yaşam için teknoloji.

Tüm dünyayı kapsıyoruz.

Global bir marka olarak ürünlerimiz ve sunduğumuz çözümler dünya çapında kullanılıyor.

Bosch'taki yerinizi bulun

Olmak istediğiniz yeri seçin

Geleceğin teknojilerini birlikte şekillendirelim. Mobilite çözümlerinden, sanayi teknolojilerine; dayanıklı tüketim ürünlerinden, enerji ve bina teknolojilerine farklı bir çok alanda global çapta yaşam kalitesini artırmak için çalışan bir ailenin parçası olabilirsiniz.

Bir işten daha fazlası

Bir işten daha fazlası

Neden Bosch? İşte nedeni! Gelecek vizyonunuzu "Yaşam İçin teknoloji" mottosuyla anlamlı ve faydalı keşiflere dönüştürmek için bize katılın.

Kişiye özel programlar, farklı bakış açıları

Aklınızda ne tür bir kariyer planı var henüz bilmiyoruz, fakat bizimle birlikte doğru bir başlangıç yapacağınıza eminiz.

Birlikte çok şey gerçekleştirebiliriz

Profesyoneller

Mesleki deneyimizin bir geleceği olduğu yerdesiniz. Nesnelerin interneti, e-mobilite veya sürdürebilir yaşam gibi insan hayatının kalitesini artırmaya yönelik çözümlerin bir parçası olacaksınız. Dünya çapında çalışma imkanları, esnek çalışma modelleri ve yetkinliklerinizi ve bilginizi geliştirebileceğiniz sürekli öğrenme ortamı sağlıyoruz.

Kariyerinize başlayın

Mezunlar

Kariyerinize bizimle beraber adım atın. Eğitiminizi başarıyla tamamladınız ve dünya genelinde iyi fırsatlar sunan, sizi geliştirecek mücadeleci bir (yeni) mezun programı mı arıyorsunuz? Genç Yöneticiler Programımız sayesinde, proje ve ekip yönetimini öğreneceksiniz. Hedefiniz uzmanlık alanlarınıza odaklanarak derinlemesine araştırma yapmak ise Mezun Uzman Programımızı da seçebilirsiniz.

Öğrenciler

Öğrenciler

Yarının temelini bugünden atın. Gelecekle ilgili fazlasıyla soru işaretiniz olabilir ancak bir şeyden eminsiniz: Geleceği fikirlerinizle şekillendirmek istiyorsunuz. Bosch'ta, okul yıllarınız sırasında farklı çalışma alanlarına anlam katan işlerde görev alma şansına sahipsiniz. Yarı zamanlı çalışma modelimiz kapsamında staj yapmak üzere aramıza katılın veya yaz okullarımızda teknik projelerin yaratıcısı olarak yetkinliklerinizi geliştirin ve yeniliklerin öncüsü olun.

Bosch Türkiye

Bosch ile iletişime geçin

LinkedIn Logo

Bosch Türkiye Kariyer

Bosch’ta yaşama dair her şey için…

Instagram logo

Daha fazla keşfet

Top in Industry 2020 Badges

Bunu paylaş: