Ana içeriğe geç
Bosch Türkiye

Work #LikeABosch

Bosch Türkiye Kariyer

Bir çift programlama durumunda monitörlerinin önünde bir masada oturan ve kupalarını tokuşturan iki çalışan.

Work #LikeABosch

Bosch’ta üçünü de önemsiyoruz: seni, işimizi ve çevremizi. Çalışanlarımıza verdiğimiz söz çok güçlü: Birlikte keşfederiz, işimizden her daim keyif alırız ve birbirimize ilham veririz. Bize katıl ve farkı hisset.

Work #LikeABosch ne anlama geliyor

Bosch ile nasıl keşfedip gelişeceğini, keyif alacağını ve ilham vereceğini öğren.

Top in Industry Badges

Top in Industry 2022 Badges

Kişiye özel programlar, farklı bakış açıları

Aklında ne tür bir kariyer planı var henüz bilmiyoruz, fakat bizimle birlikte doğru bir başlangıç yapacağına eminiz.

Birlikte çok şey başarabiliriz

Profesyoneller

Mesleki deneyiminin bir geleceği olduğu yerdesin. Nesnelerin interneti, elektrikli mobilite veya sürdürebilir yaşam gibi insan hayatının kalitesini artırmaya yönelik çözümlerin bir parçası olacaksın. Dünya çapında çalışma olanakları ve esnek çalışma modelleri sunuyor; yetkinliklerini ve bilgini sürekli geliştirebileceğin bir öğrenme ortamı sağlıyoruz.

Kariyerine adım at

Mezunlar

Kariyerine bizimle beraber adım at. Eğitimini başarıyla tamamladın ve dünya genelinde iyi fırsatlar sunan, seni geliştirecek bir (yeni) mezun programı mı arıyorsun? Genç Yöneticiler Programımız sayesinde, proje ve ekip yönetimini keşfedebilirsin. Hedefin uzmanlık alanlarına odaklanarak bu alanda gelişmek ise Mezun Uzman Programımızı da seçebilirsin.

Öğrenciler

Öğrenciler

Yarının temelini bugünden at. Gelecekle ilgili fazlasıyla soru işaretin olabilir ancak bir şeyden eminsin: Geleceği fikirlerinle şekillendirmek istiyorsun. Bosch'ta, okul yılların sırasında farklı çalışma alanlarına anlam katan işlerde görev alma şansına sahipsin. Yarı zamanlı çalışma modelimiz kapsamında, uzun dönemli staj yapmak üzere Smart Start programımıza katıl veya yaz okullarımızda teknik projelerin yaratıcısı olarak yetkinliklerini geliştir ve yeniliklerin öncüsü ol.

Bosch Türkiye

LinkedIn Logo

Bosch ile ilgili gelişmelerden haberdar ol

Bosch Türkiye Kariyer

Instagram logo

Bosch’ta yaşama dair her şey için…

Çeşitlilik gösteren bir grup, üzerinde “Join the Team” yazılı atkıları havada tutuyor. Bir kişi insanları gruba katılmaya çağırıyor.

Work #LikeABosch — Şimdi başvur

Bunu paylaş: