Ana içeriğe geç
Bosch Türkiye

Bosch kültürü ve çalışanlarımıza sunduğumuz olanaklar

İşimizden keyif alalım. İş yaşam dengesini tasarlamanın faydalarını gör ve kazanacağın ödüllerin keyfini çıkar; kesinlikle buna değer. Work #LikeABosch

Shawn ağ bağlantılı bir evde, her şey birbirine bağlı.

Bosch'ta, işin hayat tarzınla uyum içinde olur.

Hayatta herkesin kendi öncelikleri vardır. Bunlar; ister yeni mesleki kazanımlar, öğrenme ve gelişim olanakları, isterse aile, arkadaşlar ve hobiler için daha fazla zaman ayırmak olsun fark etmez. Hedefin ne olursa olsun, biz her zaman yanındayız. Bizimle birlikte, hayat dengeni tasarla.

Esnek çalışma

Arşimet en büyük buluşunu banyoda yapmıştı. İyi fikirler her yerde ortaya çıkabilir ve sen, esnek çalışma politikamız sayesinde, kendine, projene ve ekibine uygun bir şekilde çalışabilirsin. Yönetimde sorumluluk alanlar da işlerini hayatlarına uydurabilirler; tersini düşünmek bizim için bir seçenek değil.

İş ve Aile

İş sadece seninle ilgili bir şey değil; birlikte yaşadığın, sevdiğin, sorumlu olduğun insanlarla da ilgili. Yaptığın işi ancak, biz sana yanındaki insanlara özen gösterebileceğin şekilde yardımcı olduğumuzda sahiplenebilirsin.

  • Ebeveynler esnek saatler içinde çalışabilir. Çalışma saatlerini çocukların ihtiyaçlarına göre ayarlayabilmenin birçok yolu vardır. Doğum izinlerimiz ve esnek çalışma saatlerimizle yeni doğum yapan annelerimizin yanında oluyoruz. Ayrıca çocuğunuzun okul yılları öncesinde gelişimine destek olmak ve senin de ofise için daha rahat gelebilmen için farklı kreş yardımı programlarımız da bulunmakta..
  • Yurt dışı pozisyonları için: Yurt dışındaki bir pozisyona gitmek seni ailenden ayırmamalı, ailenin veya eşinin kariyerine müdahale etmemelidir. Bu nedenle, yurt dışında gittiğin yerde eşin için Bosch ya da iş birliği içerisinde olduğumuz ortaklarımız bünyesinde uygun iş imkanları bulmaya çalışıyoruz. Geçtiğimiz senelerde, yaklaşık 40 çiftin ikili kariyer geleceklerini yurtdışında planlamalarını sağladık. Ayrıca, keşif gezileri, dil kursları veya eğitim yardımlarıyla bu süreci sen ve ailen için daha da kolaylaştırıyoruz.

Sağlık

Seni ve sağlığını önemsiyoruz. Hedeflerimize ancak, sen mutlu, sağlıklı ve dengeli bir hayat sürdüğünde birlikte ulaşabiliriz. Arzumuz, sağlıklı bir yaşam konusunda herkese yardımcı olmak, cesur, dengeli, esnek çalışma ortamları oluşturmak.

Sosyal kulüpler

Çalışma, enerjimizi bir hayli alıyor; sağlıklı bir denge tutturmak istiyorsan kaybettiğin enerjiyi yerine koymalısın. Kültürel aktivitelerden spor faaliyetlerine, farklı ilgi alanları için birçok seçenek ile Bosch'taki yaşamına renk ve eğlence katabilirsin.

  • Kültür, Tiyatro ve Müzik: Tiyatro topluluğumuz ya da lokasyonlardaki müzik gruplarımıza dahil olarak yeteneklerini sahnede sergileyebilir, farklı yarışmalara ve festivallere katılabilirsin.
  • Spor: Basketboldan futbola, yelkenden dalışa farklı seçenekler… Spor, sağlıklı ve zinde bir yaşam için olmazsa olmazımız.

Bosch’ta takdir edilirsin.

Bizi değerli kılan çalışanlarımızdır. Bu nedenle, cazip maaş paketleri, çekici yan haklar, farklı eğitim olanakları ve her daim içten teşekkürlerimiz ile katkını takdir ederiz. Bizim başarımız senin başarındır. Hadi birlikte kutlayalım.

Yüzün üzerinde “Working Out Loud Conference” katılımcısı ellerini havaya kaldırarak mutlu bir şekilde kameraya gülümsüyor.

Ödüller ve takdir

İşimizden keyif alıyoruz, ama ödüller de çok keyifli. Her bir çalışanımıza önem verdiğimizden, cazip bir baz maaş ve çeşitli yan haklar sunarız ve kendimizi sektördeki şirketlerle kıyaslayarak sürekli iyileştirmeye çalışırız. Her çalışanın başarısını, spesifik rolünü ve uzmanlığını göz önünde tutarız. Şirketin başarısına yaptığımız ortak katkı, şirket performansına dayalı olarak ilgili bonuslar yoluyla takdir edilir; yüksek performans beraberinde tatmin edici ödüller de getirir. Ayrıca, kapsamlı bir paket halinde ek yan haklar da sunuyoruz, bunu sadece çok oyunculu küresel bir firma sunabilir.

Berlin'deki "Bosch Connected Experience" hackathon'unda iki katılımcı büyük bir top havuzunda zıplıyor.

Bosch kültürü

"'We are Bosch' kurum kimliğimizi açık ve öz bir şekilde ifade ediyor. Benzersiz ve üstün bir ekip olarak dünyaya kalıcı bir marka bırakmak istiyoruz." (Volkmar Denner, Yönetim Kurulu Başkanı)

Bosch'ta çalışmak bir arada durmak demektir: açık bir misyon, açık odak noktaları, ve açık değerlerle yaşamak ve çalışmak: Biz buna kısaca ''We are Bosch'' diyoruz.
Müşterilerimiz ve toplum için çok çalışıyoruz, ama giderek gelişen, sıcak bir kültür yaratmak için de çok çalışıyoruz. Bu, cesur ve özgüveni yüksek bir liderliği, son teknolojileri ve geniş bir network ile buluşmak için bol alan ve öğrenmeyi gerekli kılıyor. Hedeflerin ne olursa olsun, biz esneğiz; seni destekleriz.

Bosch'un sunduğu keyifli olanaklara göz at

Icon moneybag-currency

Cazip ücret paketleri

Icon promotion frame

Geniş ve çeşitli yan haklar

Icon first-aid-cross

Kapsamlı sağlık desteği

Icon scale

İş-özel hayat dengesi

Icon health

Güçlü, küresel bir çalışan kültürü

Icon connectivity

Çalışan ağları

Top in Industry 2020 Badges
Shawn bir ofiste masada oturuyor.

Work #LikeABosch — Şimdi başvur

Bunu paylaş: